اخبار پایگاه
بخش کرونای آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی آماده ارائه خدمات تشخیص تست پی سی آر کرونا در سریع ترین زمان ممکن به مسافران خارج از کشور در تعطیلات سال نو میلادی می باشد.
آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی دارای مجوز رسمی از آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت می باشد و مورد تایید شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی نیز هست. لازم به ذکر است که این مرکز دارای گواهی استاندارد آزمایشگاهی در ایران می باشد که برای مسافرت های خارج از کشور بسایر مهم است.
می‌توانید از خدمت تست کرونا آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی در منزل ، محل کار و یا حتی در آژانس های هواپیمایی بهره مند شوید. این تست با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و نتیجه‌ی آن در کمتر از ۸ ساعت کاری به دست شما خواهد رسید.
این مرکز آمادگی عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی و آژانس های سیاحتی و زیارتی را دارد.
میزان آنتی بادی بدن پس از گذشت یک دوره زمانی کاهش می یابد بنابراین دوز سوم تقریبا برای همه گروه های جمعیتی مخصوصا کادر درمان و افراد دارای بیماری زمینه ای به عنوان یک یادآور با هدف افزایش سطح ایمنی بدن توصیه می شود. در افراد مسن بالای ۶۰ سال نیز توصیه به واکسیناسیون ۴ ماه بعد از دوز دوم توصیه میشود .
برند و نوع واکسن کرونا با توجه به دو دوز قبلی تعیین می شود و در این زمینه حتما با مرکز واکسیناسیون کرونا هماهنگی لازم را انجام دهید.

 
انواع EB : دیستروفیک ، سیمپلکس ، جانکشنال
سندرم Kindler
بیماری لیپوئید پروتئینوزیس 
انواع ایکتیوز  (ایکتیوز لاملار ، ایکتیوز ولگاریس)
اکتودرمال دیسپلازی انواع مغلوب و غالب
بیماری XP
شوگرن لارسن 
در صورتی که در خانواده حتی اقوام دور خود سابقه ای از بیماری ژنتیکی پوستی دارید قبل از ازدواج یا قبل از اقدام به بارداری توصیه به انجام آزمایش ژنتیک فرد مبتلا و سپس تعیین ناقلی افراد فامیل می شود.

 
آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی با راه اندازی PGD از سال ۱۳۸۸ تا کنون یکی از قدیمی ترین، دقیق ترین و پیشرفته ترین مراکز ارائه دهنده این نوع خدمات به خانواده هایی است که خواهان بررسی سلامت و یا تعیین جنسیت جنین خود پیش از بارداری می باشند.
 
بخش تعیین هویت آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاهها، کیتها و ملزومات مربوطه و با تجربه تشخیص بیش از ۴۵۰۰ پرونده آمادگی لازم جهت ارائه خدمات تعیین هویت ژنتیکی را دارد.