اخبار پایگاه : بررسی بیش از 3000 پرونده تعیین هویت
بخش تعیین هویت آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی از سال 1379 آغاز به کار کرده است و با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه­های تعیین هویت ژنتیکی و داشتن گواهی استاندارد Gednap از آلمان آمادگی ارائه کلیه خدمات مربوط به تعیین هویت، تعیین روابط خویشاوندی و بررسی نمونه های مجهول شما را داردتاکنون بیش از 3200 پرونده تعیین هویت در این آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته است.
در این بخش پرونده های پدر­فرزندی، مادر­فرزندی، رابطه والدینی (جا به­ جایی نوزاد در بیمارستان)، تعیین طرحواره، تعیین هویت جنین، تعیین هویت اجساد، نمونه های پیچیده یا فاسد شده و مخصوصا استخوان همچنین بررسی سایر روابط خویشاوندی شامل برادری، خواهری، خواهر- برادری، نوه­گی، عموزادگی و ... بررسی می شود.
لازم به ذکر است که بررسی­های فوق طبق استانداردهای بین المللی جامعه ژنتیک قانونی انجام شده و محاسبات آماری در قطعیت و صحت جوابدهی ما را یاری می­کند.
این مرکز قادر به انجام آزمایش تعیین هویت روی نمونه های غیر خون میباشد.این نمونه ها عبارتند از:
نمونه ناخن ( توجه داشته باشید که نمونه باید بدون لاک ناخن باشد)
نمونه های استخوان فمور )ران پا(  و استخوان ساق پا
نمونه دندان سالم و بدون پر شدگی
نمونه بافت یا عضله
نمونه ترشحات بدن (خون، بزاق، عرق و ...)
نمونه موی با ریشه
نمونه پرزهای جنینی

لازم به ذکر است که گواهی این مرکز صرفا جهت اطلاع خانواده صادر می شود و چنانچه خانواده نیاز به گواهی رسمی و قانونی دارند می بایست از طریق دادگاه به سازمان پزشکی قانونی و یا دیگر مراجع قانونی معرفی شوند تا آزمایشات فوق انجام و رسماً به دادگاه اعلام شود.