اخبار پایگاه : بیست و یکمین سالگرد تاسیس آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی
آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی در حالی وارد بیست و دومین سال فعالیت خود می شود که در طول دو دهه حضور در عرصه ژنتیک پزشکی و زیست فناوری بیش از چهل هزار پرونده را در قالب انواع بیماری های ژنتیکی بررسی کرده و تشخیص داده است و در این زمینه پیشتاز می باشد. همچنین می توان ادعا کرد در زمینه توریست پزشکی و تشخیصی و مراجعه بیمارانی از کشورهایی نظیر عراق، سوریه، جمهوری آذربایجان، کویت، پاکستان، افغانستان، بحرین، نیجریه و... نیز موفق بوده و توانسته است با در اختیار داشتن بیش از هشتاد نفر پرسنل مجرب و تحصیل کرده ؛ دقیق ترین و در عین حال سریع ترین تشخیص ها را در زمینه انواع بیماری ژنتیکی و مادرزادی ، سرطانها و بیماری های بسیار نادر داشته باشد.
لازم به ذکر است که این مرکز توانسته استاندارد بین المللی آزمایشگاه های پزشکی (ایزو ۱۵۱۸۹) را با بالاترین درجه کیفیت آزمایشگاهی کسب کند.
خدمت دیگری که این مرکز در همه گیری کرونا برای هم وطنان عزیز راه اندازی کرده است تشخیص بیماری کووید ۱۹ می باشد. در این مرکز تست PCR در سریع ترین زمان ممکن و با شرایط استاندارد در محلی کاملا بهداشتی و با رعایت کلیه پروتوکلهای بهداشتی انجام می گیرد و با کمترین میزان خطا در جوابدهی، رضایت مندی بسیار بالایی از مراجعه کنندگان را به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است که در این مرکز نمونه گیری کرونا هم در منزل و هم در محل کار انجام می گیرد.
بی شک اعتماد شما عزیزان به این مجموعه بزرگترین پشتوانه و دلگرمی ماست.امید است با عنایت پرودگار و تلاش مداوم بتوانیم هر چه بیشتر در راستای خدمت به جامعه گام برداریم.